SEO İLE WEB SİTE TRAFİĞİNİZİ ARTTIRIN

 

Türkiye ve Dünya çapında hizmet veren bir şirketiz. Just Diji müşterilerine aylık ödemeler ile yerel, ulusal ve global çapta SEO hizmeti sunmaktadır. Kafanızda SEO nedir gibi bir soru işareti oluşmuş olabilir. Açılımı “Search Engine Optimization” olan bu terim her işletmenin yaptırması gereken bir işlemdir.

Hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dijital platformların hayatımızdaki etkisini arttırmasıyla farklı arama motorlarında üst sıraya çıkmak büyük önem kazandı. Rekabetin günden güne arttığı bu sektörde yetenekli ekibimiz oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SEO

SEO denildiğinde ilk akla gelen elementlerden bir tanesinin arama motorlarında üst sıralara çıkmak olduğu bilinmektedir. İngilizce anlamı “Search Engine Optimization” (Arama Motoru Optimizasyonu) olan bu terim Google ve Yandex gibi arama motorlarının belirli kelimelerinde üst sıralarda yer almak için uygulanan dijital bir işlemdir. Yazılım ve Dijital Pazarlama firması Peakagon SEO üzerine sizlere yardımcı olmak için hazırdır. SEO hizmeti fiyatlarını ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sayfanın sonunda bulunan iletişim formundan veya telefon numaramızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

SEO HİZMETİ NASIL ALINIR?

Kapsamlı SEO Hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramızdan, mail adresimizden veya sayfanın sonunda bulunan iletişim formundan en kolay şekilde tarafımıza ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız ve yazılımcılarımız firmanıza en uygun olan tarifeyi sizlere sunmak için hazırdır.

Firmanıza en uygun olan SEO tarifesi seçilir ve resmi evraklar tamamlanır, onay sürecinden sonra SEO çalışması işlemlerine başlanır. Özel hizmetimizle süreç içerisindeki gelişmeleri yakından takip ederek firmanızın dijitaldeki potansiyelini daha net görüntüleyebilirsiniz.

SEO HİZMETİ FİYATLARI

SEO hizmeti fiyatları firma büyüklüğü ve işlem kapsamına göre değişiklik gösterir. Her firmanın farklı bi hizmet kalitesi ve fiyatı vardır. Yerel ve ulusal SEO hizmet fiyatlarını Türk Lirası (TRY) üzerinden belirler. Uluslararası SEO çalışmaları ABD Doları (USD) üzerinden belirlenir. Firmamızın hizmet fiyatları hakkında fazla bilgi için telefon veya mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

KURUMSAL SEO HİZMETİ FİYATLARI

Kurumsal SEO hizmeti fiyatlarımız firma büyüklüğüne ve istenilen çalışma şartlarına göre hesaplanır. Türkiye (yerel ve ulusal) çapında kurumsal SEO hizmet fiyatları Türk Lirası(TRY) üzerinden hesaplanır. İngilizce (global) SEO hizmeti de ABD Doları (USD) üzerinden hesaplanır. Henüz bir kurumsal website sahibi değilseniz  web Tasarım sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

E- TİCARET SEO HİZMETİ FİYATLARI

E-Ticaret SEO hizmeti fiyatlarımız firma büyüklüğüne ve istenilen çalışma şartlarına göre hesaplanır. Türkiye (yerel ve ulusal) çapında E-Ticaret SEO hizmet fiyatları Türk Lirası(TRY) üzerinden hesaplanır. İngilizce (global) SEO hizmeti de ABD Doları (USD) üzerinden hesaplanır. Henüz bir e-ticaret website sahibi değilseniz e-ticaret sitesi kurulumu sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

BLOG SEO HİZMETİ FİYATLARI

Blog SEO hizmeti fiyatlarımız firma büyüklüğüne ve istenilen çalışma şartlarına göre hesaplanır. Türkiye (yerel ve ulusal) çapında blog SEO hizmet fiyatları Türk Lirası(TRY) üzerinden hesaplanır. İngilizce (global) SEO hizmeti de ABD Doları (USD) üzerinden hesaplanır. Henüz bir blog website sahibi değilseniz blog website kurulumu sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hizmet fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

SEO DANIŞMANLIĞI

SEO danışmanlık hizmetlerimiz birbirinden farklı aşamalardan oluşmaktadır. Danışmanlarımız ve yazılımcılarımız firmanızla iletişime geçerek dijital varlıklarınız hakkında bilgi edinir ve süreci sizlerle birlikte yakından takip ederler. İsteğiniz doğrultusunda size önerilerde bulunurlar veya internet sitenize erişim sağlayıp gereken düzenlemeleri yaparlar. 

YEREL (LOCAL) SEO

Yerel SEO hizmeti, belirli bir konuma özgü olarak yapılan arama motoru sıralama çalışması olarak adlandırılır. İnternet dünyasına yeni atılan, özellikle de fiziksel hizmet veren firmalar çoğu zaman ilk olarak kendilerine yakın olan bölgeleri hedeflemek isterler, çünkü arama motoru optimizasyonu çalışmalarında yerel alanlarda başarı sağlamak ulusal alanlarda başarı sağlamaktan daha kolaydır. Yerel SEO hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ULUSAL SEO

Hedeflediğiniz ülke üzerine düzenlenen SEO çalışması olarak adlandırılır. Ulusal çalışmalar yerel çalışmalara göre daha rekabetlidir, çünkü hedeflenen bölge ne kadar geniş olursa rakiplerinizle karşılaşma olasılığınız o kadar artar.

Türkiye üzerinden örnek vermek gerekirse “Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” kelimesinde arama motorlarında üst sıralarda bulunmak ” Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” kelimesinde üst sırada bulunmaktan daha zordur.

ULUSLARARASI SEO

Yurtdışında SEO olarak da adlandırılan bu çalışma diğer seçeneklere göre rekabetlidir. Dijital ortam üzerinden uluslararası alanda faaliyet göstermek için bu hizmeti seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Global çapta belirli kelimeleri hedefleyerek arama motorlarında sıralamanızı yükseltebilir ve global itibarınızı sağlayabilirsiniz. Yerel ve ulusal SEO çalışmalarına göre çok daha fazla rekabetlidir, aynı zamanda uzun bir çalışma süresi isteyen ve tecrübe isteyen bir işlemdir.

SEO UZMANI NEDİR?

Arama motoru optimizasyonu çalışmasında başarılar elde eden bir birey olarak tanımlanır. Firmamızca danışman veya yazılımcı olarak adlandırılırlar. SEO uzmanlarının görevi internet sitelerinin durumuna bakarak Google ve Yandex’te nasıl daha görünür olabileceği konusunda strateji yürütmektir.

Buraya tıklayarak Google’ın “SEO Uzmanı Nedir?” içeriğini okuyabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçerek bir SEO uzmanıyla görüşebilir ve internet sitenizin arama motorlarındaki durumuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Danışmanlarımız ve yazılımcılarımız en kapsamlı şekilde sizlere ve firmanıza yardımcı olacaktır.

SEO NEDEN ÖNEMLİDİR?

SEO hizmetinden faydalanarak Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda olmak markanızın itibarını ciddi bir derecede arttırır ve daha kurumsal bir firma olarak gözükmenize olanak tanır. Özellikle yeni markaların ihtiyaç duyduğu SEO hizmeti ile Google’da üst sıralarda bulunarak bulunduğunuz sektörde daha büyük işler alabilir ve rakiplerinizden daha üstün pozisyonlarda bulunabilirsiniz.